Koncom roka sa prevalila skvelá správa o radostnom očakávaní prvého dieťatka obľúbenej herečky Márie Bartalos. Hviezda Oteckov si tak v týchto chvíľach užíva najkrajšie obdobie v živote, pričom odsunula nabok aj rozbehnuté pracovné povinnosti. Pôvabná tehuľka už totiž narastajúce bruško neskryje.

Mária sa nečakane vydala po trojmesačnej známosti. Mladí zaľúbenci si krátko po svadbe splnili ďalšiu veľkú túžbu a už čoskoro sa stanú hrdými rodičmi. Seriálová Linda sa však kvôli tehotenstvu rozhodla markizácky trhák aspoň na istý čas opustiť a na prvé miesto posunula vytúžené dieťatko.

Maria Bartalos

Herečka je momentálne v štvrtom mesiaci a to je čas, kedy už budúca mamička len ťažko dokáže zakryť prebiehajúce zmeny na tele. Fanúšikovia známej brunetky sa tak konečne dočkali prvých záberov, na ktorých sa už Mary viditeľne rysuje bruško.

Sympatická tehuľka sa totiž ocitla na krátkom video zostrihu svojho hereckého kolegu Vlada Kobielskeho, ktoré bolo uverejnené na Instagrame. Zo záberov je už na prvý pohľad zjavné, že Bartalos sa krásne „zaguľacuje“, pričom si vychutnáva zaslúžený oddych.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Maria Bartalos

Zdroj: Instagram/Vladokobielsky | Foto: Instagram/Vladokobielsky, Maria_bartalos