Slovenskí moderátori Matej „Sajfa“ Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová sa po účasti na tohtoročnom odovzdávaní cien OTO vybralil na veľkonočnú dovolenku na ďalekú Srí Lanku. Danú oblasť však nečakane zasiahli útoky, a tak sa svojich fanúšikov rozhodli ihneď upokojiť.

V Kolombe, najväčšom a zároveň hlavnom meste Srí Lanky, zavládli hrozivé nepokoje. Podľa najnovších informácií zahraničných médií malo dôjsť k explóziám v troch kostoloch a troch luxusných hotelových rezortoch, pričom malo prísť o život už 138 ľudí a 400 je zranených.

Tragická udalosť sa v krátkom čase dostala do médií, čo vyvolalo poriadny rozruch aj na Slovensku. V danej oblasti majú totiž dovolenkovať známi manželia Matej a Veronika Cifroví, čo vystrašilo mnohých ich fanúšikov. Po krátkej chvíli sa však dvojica rozhodla svoje publikum upokojiť.

Teraz som sa dozvedel o útokoch v Colombe v hlavnom meste Srí Lanky. Sme našťastie na juhu. Sme ok,“ napísal na svoju sociálnu sieť Sajfa, pričom sa po pár minútach pridala i jeho tehotná partnerka. „Ďakujeme za vaše správy, kamaráti. My sme od Colomba ďalej, takže sme našťastie v poriadku. Strašné správy,“ dodala s rešpektom k aktuálnej udalosti.

Zdroj: Express.co.uk| Foto: Instagram/Sajfa, VeronikaOstrihonova, Facebook, Twitter