Ešte donedávna bola tvár Romana Gaža pre väčšinu neznáma. Diváci seriálu Oteckovia však už vedia, že ide o predstaviteľa Sama, ktorý v 25 rokoch pricestoval zo Sabinova do Devínskej Novej Vsi, aby našiel otca. 

Napriek tomu, že Oteckovia Romanovi odštartovali televíznu kariéru, nejde o jeho herecký debut. Mladík sa totiž angažuje na divadelných doskách. Okrem toho má bohaté skúsenosti s modelingom, ku ktorému sa úplnou náhodou dostal už ako 14-ročný.

V internetovej relácii Markíza Backstage vychádzajúca hviezda prezradila, že modelingu vďačí naozaj za veľa – Romanovi otvoril pohľad na svet a spravil z neho zodpovednejšieho človeka. Príťažlivý brunet sa dokonca môže pochváliť spoluprácami s prestížnymi značkami, ako sú Puma či Moschino. Tým, že herec od tínedžerskeho veku cestoval po celej Európe, z hniezda vyletel pomerne skoro. Dnes tak v 21 rokoch žije sám.

Ako sa bude postava Sama v obľúbenom seriáli vyvíjať a či sa stane jeho neoddeliteľnou súčasťou, ukáže až čas. Isté ale je, že Romanove modro-zelené oči, tmavé husté vlasy, plné pery a žiarivý úsmev si získajú srdcia nejednej diváčky. Aj fotografie fešáka z Levíc svedčia o tom, že nám na Slovensku rastie nový ženský idol.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/roman_gazo, oteckovia.markiza