Na prvý pohľad sympatická slečna, pri ktorej nejednému šuhajovi podskočí srdce. 628 tisíc followerov na Instagrame ju však nesleduje kvôli milej tváričke. Keď Raylynn uvidíte od pása dole, budete si musieť pretrieť oči.

Ploché zadky už dávno nie sú v móde a vedia to aj dievčatá, ktoré na svojich riťkách pilne pracujú vo fitku, pričom následne prostredníctvom nich vábia potenciálnych fanúšikov na Instagrame. Dievča menom Raylynn to ale skúsilo inak.

Používa Photoshop?

Brunetka v porovnaní s ostatnými časťami svojho tela disponuje gigantickými bokmi. Dokonca až takými, že ju ľudia pri prvých fotkách upodozrievali, že používa Photoshop. Ona ich však okamžite vyviedla z miery. Na svoj obrovský zadok je patrične hrdá a rada sa ním pýši všade, kde môže.

Zdravotný problém

Za veľkosťou slečninho pozadia stojí zdravotný problém – miazgový opuch, ktorý môže za to, že lymfatický systém nedostatočne odstraňuje vodu a bielkoviny. To zapríčiňuje, že sa jej v tkanivách ukladá príliš veľa vody spôsobujúcej opuchy. Raylynn to však nevadí a je so seobu spokojná.

Raylynne odhalené fotky si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube