Ak by ste ju stretli na ulici, poviete si krásna ženská. A veru aj je! Len má niečo, čo môže mnohým pripadať nechutne, a teda najmä mužom. Dámy, zoznámte sa s plus size modelkou Chelsea Outram.

Nebojte sa, Chelsea nemá medzi nohami vtáka ani nič podobné. Kráskiným jediným problémom, ktorý jej ešte donedávna strpčoval život, je to, že má za sebou tehotenstvo. Mamičky zrejme veľmi dobre vedia, že dieťatko so sebou prináša nielen radosť, ale aj fyzické zmeny na tele ženy.

Brunetke tak po tehotenstve s dnes už trojročnou dcérkou ostalo poriadne výrazné strie na bruchu, čo vraj mnohým mužom vôbec nie je po chuti. Napriek tomu sa Chelsea za svoj nedostatok nehanbí a prostredníctvom fotografií, ktoré zverejňuje na Instagrame, sa snaží ženy podporiť a zároveň ukázať, aby netúžili po falošnosti, ale práve naopak, aby sa začali milovať také, aké sú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

23-ročná Angličanka dokonca zaujala aj modelingové agentúry. A hoci sa kástingov najprv štítila, dnes je z nej úspešná plus size modelka. Avšak ako priznala, denne jej rôzne dámy píšu výčitky, že ukazuje to, čo muži vôbec vidieť nechcú. Ona si ale z toho našťastie ťažkú hlavu nerobí a ďalej sa predvádza v prirodzenom svetle. Klobúk dole!

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/ccokez