Včera večer sa v Slovenskom národnom divadle konala najpompéznejšia udalosť roka. 19. ročník prestížneho Plesu v opere bol plný prekrásnych dám v luxusných róbach. Avšak ani muži za nimi vôbec nezaostávali. Jeden z najlepšie vyzerajúcich prítomných pánov bol tak určite aj Marek Fašiang.

Marek Fašiang, ktorý vďaka seriálu Oteckovia patrí aktuálne medzi najväčšie hviezdy TV Markíza, si ešte pred pár dňami užíval more, slnko a piesočné pláže Srí Lanky, odkiaľ sa nám dokonca ukázal aj v plavkách.

Marek Fasiang

Fešný Otecko si to krátko po návrate na rodnú zem namieril do Národného divadla, kde sa včera večer zišla celá slovenská smotánka. Ak by ste si ale mysleli, že mu spoločnosť robila jeho priateľka Tereza, mýlili by ste sa. Marek vzal totiž na slávnostnú udalosť najdôležitejšou ženu života, a teda maminku.

Marek fasiang

Pri pohľade na slovenského herca a podnikateľa s maminou nám doslova padla sánka. Ingrid Fašiangová, generálna riaditeľka Divadla Nová scéna, totiž vôbec nevyzerá ako žena, ktorá je mamou tridsiatnika. Krásna dáma siahla po róbe od módneho návrhára Marcela Holubca rovnako, ako to bolo v prípade moderátorky celého večera – herečky Lucie Hurajovej, pričom svojou vizážou vám určite vyrazí dych. O tom, že aj Marek vyzeral ako vždy famózne, nemusí byť ani reč!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Marek Fasiang

Zdroj/Foto: Instagram/diva.sk, marekfasiang