Chlapci z kapely No Name sa stíhajú okrem hudby venovať aj športu. Už 15. marca sa spevák Igor a bubeník Ivan Timkovci zúčastnia verejných pretekov v behu na lyžiach na Štrbskom plese.

Aj vy patríte k milovníkom bežkovania? Bratov k nim priviedol viacnásobný majster Slovenska v tomto športe, Michal Malák. ,,Behu na lyžiach sa venujem tretí rok a či som dobrý? S profi ligou sa to nedá porovnať. Raz sme s Ivanom v rámci podpory Majstrovstiev Slovenska naskočili medzi profesionálne tímy a rozdiel bol neskutočný. Kým „profíci“ boli už dávno v cieli, ja som bol iba na prvej obrátke.“  Smeje sa Igor Timko. Bratia sa do pretekov, na ktorých sa môže zúčastniť každý bez ohľadu na vek a výkonnosť, zapojili kvôli vzbudeniu záujmu ľudí o tento šport.

„V rámci pretekov na Štrbskom plese si každý zvolí vlastné tempo, ide skôr o súboj samého so sebou. Chceme poukázať na to, že bežecké lyžovanie je najkomplexnejší šport pre svalový rozvoj celého organizmu. Zapájate pri ňom celé telo, pracujete s rovnováhou a dychom.“ Vysvetlil Igor. Je rád, že preteky dokázali skĺbiť s prípravou videoklipu k singlu ,,Povedz mi“, ktorý by mal vyjsť v polovici marca.

Spevák sa navyše už 29. marca predstaví na doskách Slovenského národného divadla v pôvodnom slovenskom muzikáli „Móric Beňovský“. Tak čo, vidíme sa na Štrbskom plese? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=DQLh0HG5zKc

https://www.youtube.com/watch?v=2hnU4fcbS14

Foto: archív ŠK Štrba