Keď idete na koncert speváčky Lady Gaga (31), očakávate prinajmenšom dve veci – že sa stane niečo bláznivé a že všetci budú nadšení. Tentokrát sa o všeobecný rozruch nepostarali šialené kostýmy, ale jedna krvácajúca fanynka, ktorá upútala aj speváčkinu pozornosť.

Pre Lady Gagu sú jej fanúšikovia vždy na prvom mieste! Dokázala to aj na koncerte v Connecticute na Joanne World Tour, kedy neváhala prerušiť vystúpenie, aby sa sama presvedčila, čo sa vlastne s dievčaťom stalo. Krvácala jej totiž tvár, pravdepodobne ju do nej niečo zasiahlo. Gaga odmietla pokračovať, kým sa osobne nepresvedčí, že je dievča v poriadku.

Z videa je zrejmé, že Gaga hovorí so zranenou ženou. Pýta sa jej: „Si v poriadku? Zostaneš? Potrebuješ pomoc? Potrebuješ zdravotníka?“ Po tom, čo sa ubezpečila, že je pomoc na ceste, pokračovala v rozhovore so zranenou, pýtala sa na jej meno. „Meredith, je mi ľúto, že si zranená.“

Keď už bolo o dievčinu postarané, Gaga prehovorila ku všetkým svojim fanúšikom:

„Všetci musíte pamätať, že niektoré veci sú oveľa dôležitejšie ako showbiznis!“

Ďalšiu pieseň venovala práve zranenej Meredith, ktorá ako bolestné dostala priepustku do zákulisia, pretože Lady Gaga vie, ako zaobchádzať so svojimi fanúšikmi.

Zdroj: Hollywoodlife.com | Video: Twitter.com | Foto: Instagram.com