Najväčším favoritom tohtoročnej SuperStar je nepochybne Adam Pavlovčin, ktorému sa podarilo v každom kole ohúriť porotu i divákov. Avšak nie všetkým sa sympatický mladík páči – jednu vec mu dokonca dokážu vytknúť aj fanúšikovia. 

Akonáhle sa tmavovlasý Slovák postaví na pódium, všetkým je jasné, že zažijú vystúpenie hodné celosvetového formátu. Okrem dokonalého spevu Adam púta pozornoosť aj extravagantným výzorom, ktorý sa na jednej strane stal jeho značkou, no na druhej nevšedný imidž nemusí ulahodiť každému.

Počas tretieho finálového večera nadaný umelec odspieval pieseň Hold Back The River od interpreta Jamesa Baya. 25-ročný tanečník v spolupráci so stylistami zvolili opäť neštandardný outfit. Čierny priesvitný vrch až pod kolená, ktorý dopĺňali pásy kamienkov, a klobúk zdobený kovovými retiazkami sa však stretli s početnou kritikou zo strany neprajníkov.

,,Tieto outfity sú tlak! Normálny chlap si na seba nevezme tie šaškoviny!“ rozhorčila sa jedna z diváčok na sociálnych sieťach televízie Markíza. ,,Neviem, kto ich oblieka, ale celé zle! Chlap má byť chlapom, žena ženou! Ak je iná orientácia, obliekať sa tak za dverami bytu, domu,“ písalo sa taktiež.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Konzervatívny názor zastávajú aj poniektorí Adamovi sympatizanti. ,,Spev úžasný, klobúk dole! Ale akože to oblečenie je katastrofa. Mám doma taký typ záclony,“ uviedla fanúšička. ,,Presne tak! Skvelý výkon. Prosím vás, začnite ho obliekať ako chlapov a nie ako… Radšej sa nevyjadrujem,“ súhlasila ďalšia neznáma. Je teda jasné, že vychádzajúca hviezda svojím výzorom minimálne zaujala a odštartovala búrlivú diskusiu.

Reakcie divákov na outfit Adama Pavlovčina

Foto/Zdroj: TV Markíza, Facebook – Televízia Markíza, streamable.com