Drsné podmienky v reality show Farma X si vedia diváci pri televíznych obrazovkách len ťažko predstaviť. Svet mimo bežnej civilizácie za neustáleho monitorovania kamier môže zlomiť aj toho najtvrdšieho muža. Ako sa zdá, Farma dokáže podrobiť skúškam i dlhoročné priateľstvá.

Dvaja atraktívni svalovci Martin Šmahel a Mišo Gajdošech sa poznali ešte pred nástupom do kontroverznej show. Ide totiž o dlhoročných kamarátov, ktorí spolu držia aj počas pobytu na farmárskom statku. No ako sa zdá, po šiestich týždňoch mimo „normálneho“ sveta, sú ich vzájomné vzťahy naštrbené.

farma smahel gajdosech

Farmári sa totiž pochytili hneď zrána a stačil na to úplne banálny dôvod – Michal požiadal svojho kamaráta, aby si preložil veci na iné miesto, avšak akosi zabudol na jedno čarovné slovíčko.

„Keď odomňa niečo chceš, tak mi to povedz normálne a povedz aj prosím,“ ostro zareagoval známy fitnesák. Na to sa Mišo, samozrejme, začal obhajovať, no Šmahel pokračoval ďalej. „Urazený si ako malé decko!“ nešetril slovenský model svojho spolubojovníka. „Ja nechápem, čo sa tu stalo vôbec,“  snažil sa celú situáciu zachrániť Gajdošech. Chlapci takto vo vzájomnom doťahovaní pokračovali, pričom ani jeden z nich nebol ochotný od svojej pravdy ustúpiť.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram, Facebook