Olalááá! Medzi farmármi lietajú iskry ako na priemyselnom areáli. Po alkoholickom romániku Michaely Štefánikovej a Dominika Porubského nastala ostrá žiarlivosť na strane tretieho farmára Petra Harezníka. Smútok ho však prešiel v momente, keď mu zvýšenú pozornosť začala venovať Táňa Brodanyová. 

Panujú medzi nimi sympatie alebo ide len o pokus vyvolať v Miškiných očiach žiarlivosť? Túto otázku si kladie väčšina divákov televíznej relácie Farma, ktorým sa naskytol pohľad na milostný trojuholník v zložení Petra, Michaely a Táni. Napodiv sa len nedávno všetci traja ocitli v jednej posteli, kde padla aj jedna pikantná ponuka. Celú situáciu zachytila kamera umiestnená priamo nad nimi. Tento záznam si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Peter odhalil celú pravdu

Po preniknutí ich spoločného videa plného nežnôstok sa verejnosť pustila predovšetkým do farmárky Táni, ktorú doma čaká partner a jedna dcérka. Išla bojovať o lepšiu budúcnosť alebo podvádzať svojho muža? Znejú otázky z každej strany. Viac svetla do ich vzťahu preto priniesol žiadaný kamionista.

Čo sa týka JA a TÁŇA, my len si tak uťahujeme zo seba,“ predniesol na kameru. „Vzťah tam nehrozí v žiadnom prípade,“ dodal so smiechom, čo na adresu jeho partnerky v hre môže pôsobiť priam nelichotivo. Čo povie na jeho ostré vyjadrenie napriek tomu, že si len nedávno vymieňali vrúcne objatia a dotyky? Zdá sa, že všetky tieto intímnosti sú len cieleným ťahom na získanie Miškinej pozornosti, čo mu zatiaľ vychádza.

 

Foto: YouTube, TV Markíza l Video: Streamable.com/YouTube