Mladučká speváčka sa zviditeľnila v súťaži Česko Slovensko hľadá Superstar a napriek tomu, že nevyhrala, je jednou z najúspešnejších finalistiek spomedzi všetkých ročníkov. Koncom roka vyšiel jej nový album Bare, ktorý v januári 2018 vydala dokonca aj v USA, kde sa dočkala možno väčšej popularity než u nás. Po pilotnom singli Go Away onedlho vypustí ďalšiu novinku s názvom Immature , ktorej videoklip vznikol v týchto dňoch.

Celeste ponúkla náznak skvelej správy fanúšikom na Instagrame, kde zverejnila záber spolu so speváčkami Laris Diam či Ronie pred klubom Le Valmont & Lounge v Prahe. Práve toto miesto si zvolila na natáčanie spomínaného klipu a podľa videa, na ktorom skladá provokatívne pózy v minišatách s prekríženými nohami na barovom pulte je vidieť, že sexepílom nešetrila. V apríli tohto roka na tom istom mieste nahrával svoj videoklip i raper Ego.

Aj keď jej hudobné zázemie zostáva na Slovensku, nový album Bare sa úspešne uchytil i za oceánom. Podľa tamojších médií je novou „európskou popovou princeznou“, kde zároveň vyzdvihujú i speváčkin rap, ktorý sa údajne naučila počúvaním piesní od Eminema. Jedna z najpopulárnejších stránok Buzzfeed.com slovenskú speváčku so zaujímavými koreňmi dokonca pochválila za dobré udržiavanie rovnováhy medzi jej hudobnými a filantropickými aktivitami i vystupovaním na verejnosti. Na novú hudobnú pecku v podaní tejto krásky sa už nevieme dočkať!

Ukážka z natáčania:

celeste buckingham novy klip immature
celeste buckingham novy klip natacanie
celeste buckingham natacanie klipu
laris diam ronie celeste buckingham

Zdroj: Instagram, hudba. zoznam.sk | Foto|Video: Instagram, streamable.com