Originálny markizácky projekt Farma X žne obrovskú sledovanosť. Zrejme za to môže aj fakt, že okrem bežných ľudí môžeme na vidieckom statku sledovať osudy známych celebrít. V poslednej dobe sa však do popredia dostávajú najmä mladé baby, ktoré sa pripojili k farmárom už počas rozbehnutej šou.

Jednou z účastníčok je aj sympatická Daniela Urbanová, ktorá rozdáva úsmevy na všetky strany. Mladá blondínka je aktuálne v ohrození, nakoľko z nej nevydarený tehličkový rozstrel spravil prvú duelantku. Hoci slečna najprv strúhala formu a na kamery rozprávala o tom, ako sa už teší na návrat domov, odrazu celkom zmenila názor. Dominikovi sa totiž medzi štyrmi očami zdôverila s tým, že by chcela vedieť, aké je to v dueli zvíťaziť.

farma markiza

To však nie je jediné prekvapenie, ktoré sa u farmárov odohralo. Viditeľná zmena správania nastala u jednej z najvýraznejších postáv v celej rybárskej osade. Michaela Štefániková, ktorá vyvolala na farme poriadny rozruch správou o údajnom tehotenstve práve s Dominikom Porubským, náhle otočila strany. Kým Danielu spočiatku vôbec nemusela, odrazu je k nej milá, akoby boli najlepšie kamarátky.

Večne vysmiata Dada však má na celú vec jasný názor. Podľa nej ide z Mišinej strany len o taktický krok, ktorým sa chce brunetka vyhnúť duelantskej stodole. „Miška tá teraz kuse chodí za mnou, rozpráva a kecá. Úplne veľká kamoška je so mnou. Takže oni sa určite boja, že si ju zoberiem do duelu.“ vyjadrila sa plavovláska.

daniela urbanova farma

Zdá sa, že vzťahy medzi účastníkmi ostro sledovanej markizíckej šou sú poriadne turbulentné. Život mimo bežnej civilizácie sa odzrkadľuje na každom z farmárov, a tak sa zrejme ešte môžeme tešiť na nečakané zvraty a prekvapenia. Vyjadrenia Daniely Urbanovej a náhlu zmenu správania Michaely Štefánikovej si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Farma