Fanúšikov vidieckej reality šou čakal konečne poriadny pánsky duel. Tentokrát sa proti sebe postavili dve obľúbené osobnosti, a to konkrétke pracovitý Dominik Porubský a známy herec i spevák Ibrahim Maiga. Komu z nich sa navždy zatvorili dvere do zlatého finále? Čítajte ďalej!

Dominik mal z pozície sluhu možnosť voľby druhého duelanta, ktorým sa stal samotný Maiga. Ten mal na oplátku právo zvoliť poradie disciplín, a tak Ibi vybral nasledujúci postup: prekvapenie, šikovnosť, vedomostný kvíz, vytrvalosť a silová disciplína.

Prekvapenie tentokrát predstavovalo stavanie mosta. Ten hráč, ktorý sa ako prvý dostal s pribíjaním dosiek k určenej značke, vyhrával. V tomto prípade, zrejme i vďaka skúsenostiam, mal väčšie šťastie Dominik, a tak na jeho konto pribudol prvý výherný bod.

Po prvej disciplíne skončil stav 1:0 pre Dominika

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Druhá v poradí rozhodovala šikovnosť spočívajúca v sekaní dreva, ktoré museli farmári následne vhadzovať do vymeraného otvoru. Zatiaľ čo sa Ibi snažil urobiť šou pre súperov sediacich v hľadisku, sa Dominikovi podarilo zdolať 10 drevených polien skôr, a tak získal ďalší cenný bod.

Po disciplíne na šikovnosť skončil stav 2:0 pre Dominika

Tretím rozstrelom bol vytrvalostný kvíz, a teda skúška znalostí z almanachu. Počet správnych odpovedí bol až do konca vyrovnaný, až kým o víťazovi nerozhodla posledná otázka – Ibrahim si konečne pripísal prvý víťazný bod.

V tretej disciplíne vyhral Ibrahim, stav zostal 2:1 pre Dominika

Štvrtým v poradí bolo pílenie dreva – vytrvalostný duel. Aj keď sa zdalo, že známy herec chytil druhý dych a svojmu súperovi nič nedaruje, opak bol pravdou a Dominovi sa podarilo prepíliť poleno pod ním o niečo rýchlejšie. Táto disciplína tak rozhodla o Maigovom konci na Farme napriek tomu, že ho kvôli dobrosrdečnosti a úprimnosti mnohí tipovali priam až do finále. Víťazom sa stal Dominik Porubský.

V pílení dreva vyhral opäť Dominik, stav skončil 3:1 pre neho

Zdroj: TV Markíza | Foto: SlovakWoman.sk, TV Markíza, Facebook/Farma, YouTube