Mužom sa na ženách páči milión vecí, no existuje aj zopár takých, ktoré na nich doslova neznášajú. Vadia im niektoré nedostatky, zjavné už na prvý pohľad, ale aj povahové vlastnosti, ktoré sa na povrch prederú až časom. Osem mužov nám prezradilo, čo im na príslušníčkach nežného pohlavia vadí a ktoré ženské vlastnosti ich privádzajú do zúfalstva. [sociallocker]

 

Patrik, 28:

Keď som bol mladší, veľmi mi lichotilo, keď bola baba iniciatívna, flirtovala so mnou, balila ma. Cítil som sa ako ťažký borec, o ktorého je veľký záujem. Lenže časom som zistil, že tieto typy sa takto správajú ku každému chlapovi, ktorý vyzerá dobre. Keď po mne nejaká primitívna cica vyštartuje dnes, cítim sa skôr trápne, lebo mám chuť jej povedať, že sa správa ako šľapka.

Zdeno, 39:

Neznášam ženy, ktoré vulgárne nadávajú. Najväčší šok pre mňa je, keď sa nejaká pekná baba vyjadruje horšie ako drevorubač.

Ivan, 29:

Ja viem, že ženy rady rozprávajú, vyjadrujú svoje pocity, ale niektorým sa ústa nezatvoria, ako je deň dlhý. Chodil som s jednou, inak zlatou babou, ale bola taká ukecaná, že ma len málokedy pustila k slovu. Ja som bol z tých jej siahodlhých monológov totálne unavený. Kvôli tomu som sa s ňou aj rozišiel.

Žena opretá o múr

Samo, 19:

Nepáčia sa mi tučné dievčatá, ktoré si myslia, že keď si dajú na kríže tetovanie a na tvár kilo mejkapu, budú neodolateľné.

Peter, 32:

Čo na ženách doslova neznášam, je neprirodzenosť. Samozrejme, za čajočkou so silikónmi, predĺženými vlasmi a nápadným mejkapom sa otočí každý chlap, teda aj ja, ale neviem si prestaviť s takou žiť.

Jaro, 34:

Nemám rád obmedzené ženy, ktoré nezaujíma nič okrem pekných handier, kozmetiky, nákupov, Facebooku a nočnej zábavy. Neviem si totiž predstaviť život s partnerkou, s ktorou by som sa nemal o čom rozprávať a nemali by sme žiadne spoločné záujmy. Bohužiaľ, mám pocit, že takých plytkých pipeniek je stále viac.

Žena na posteli

Rado, 35:

Niektoré ženy veľmi rady manipulujú mužmi. Používajú ženské zbrane, klamstvá a rôzne iné ťahy, len aby dosiahli svoje. Kým som prišiel na to, ako takéto typy odhaliť, trvalo mi to dosť dlho a párkrát som sa popálil. Dnes sa už žiadnou babou manipulovať nenechám.

Noro, 40:

Je až neuveriteľné, že v dnešnej dobe, keď je sprcha a kozmetika dostupná každému, niektorí ľudia smrdia. Hotová pohroma je, keď cítiť potom nežné pohlavie. Aj keby sa mi žena neviem ako páčila, nepríjemný zápach by ma od nej okamžite odradil.

Foto: Pixabay.com [/sociallocker]