Napriek tomu, že známa modelka Zuzana Plačková patrí medzi kontroverznejšie postavičky nášho šoubiznisu, ani ona v sebe nezaprie kus nežnej ženskej duše, ktorá miluje romantické gestá. A tie voči nej prechováva hlavne jej manžel, čo môže Zuzke závidieť nejedna dáma.

V októbri tomu boli tri roky, čo sa zo Zuzany Plačkovej stala vydatá pani. Za manžela si vzala svojho vyvolené Reného Strausza, s ktorým do seba zapadajú ako puzzle. A hoci obaja pôsobia navonok ako drsňáci, láska ich vie občas poriadne obmäkčiť.

Zuzana Plackova

Známa kráľovná sociálnych sietí strávila uplynulý víkend na Donovaloch, kde si užívala jednu zo svojich veľkých vášní – snowboard. Do lyžiarskeho strediska k nej ale zavítal obrovský dar od milujúceho manžela. V Zuzkiných rukách tak skončilo presne 100 nádherných červených ruží, s čím sa ihneď pochválila aj fanúšikom na Instagrame.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzka k fotke pridala jednoduché, no za to veľavravné srdiečko, pričom je jasné, že dvojica voči sebe prechováva stále veľkú lásku a vzájomný rešpekt a úctu. Tak to má byť, z Reného by si mali brať príklad všetci muži!

Zuzana Plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, rene.rendy