Spevácke duo Twiins – Veronika a Daniela Nízlové patria medzi najsledovanejších aktérov netradičnej série Farma X. Už od začiatku svojho pôsobenia na farmárskom statku však ich účinkovanie vyvoláva veľké pochybnosti. Sú obľúbené hviezdy skutočne na Farme 24 hodín denne?

O slávnych dvojičkách sa už v súvislosti s Farmou X toho napísalo dosť. Spôsobili totiž nemalý rozruch tým, že ešte počas vysielania epizód, v ktorých sa nachádzali na statku, zverejňovali na sociálnych sieťach fotky z iných miest. Diváci sa dodnes nedočkali odpovede na otázku, či im za tento počin hrozí pokuta.

Twiins

Speváčky však s touto záľubou neprestávajú a aj napriek ich návratu na Farmu stále zásobujú svojich sledovateľov na Instagrame fotkami z luxusných hotelov, ktoré ani zďaleka nepripomínajú podmienky na statku. Logicky sa mnohým divákom v hlavách vynárajú pochybnosti o tom, či účinkovanie súťažiacich v reality show Farma X nie je len fraška.

Sú dievčatá spolu s ostatnými uchádzačmi o mastnú výhru skutočne na Farme 24 hodín denne? A pokiaľ áno, tak prečo celebrity zverejňujú takéto fotografie ešte predtým, ako TV Markíza oficiálne odvysiela ich odchod zo show? Veronika a Daniela Nízlové totiž len pred pár hodinami publikvoali fotku z luxusného hotela v Prahe a pár dní dozadu dokonca z Berlína!

Twiins
Krásne sestry si užívajú luxus v pražskom hoteli
Twiins
Výlet Twiinsiek v Berlíne

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook