Prominentnú rodinu Geissenovcov netreba asi nijak zvlášť predstavovať. Netradičná relácia s názvom Ťažký život milionárov, ktorú ešte donedávna vysielala TV JOJ, sa tešila celkom slušnej sledovanosti. Manželka boháča Roberta sa totiž vždy snažila prezentovať ako noblesná dáma, pre ktorú je dokonalý výzor prioritou číslo jeden.

Carmen Geissenová rozhodne patrí medzi celebrity, ktoré sú vyťažené na maximum. Okrem toho, že sa vždy stíhala perfektne upraviť, aby sa mohla predvádzať na kamery, dokáže sa aj plne venovať výchove dvoch dcér Daviny a Shanie. Excentrická blondínka sa dokonca pokúsila preraziť aj ako speváčka, no týmto remeslom zas až tak veľmi neohúrila. Nemožno jej však odoprieť, že svojím neprehliadnuteľným vzhľadom vždy priťahovala nemalú pozornosť okolia.

carmen geissen

Vďaka spomínanej šou sa celej rodine podarilo zviditeľniť takmer pred celým svetom. Boháčka sa tak už navždy zapísala do pamäte ľudí vďaka povestnému pokriku „Rooooobert“, ktorým neustále oslovovala svojho manžela. Napriek tomu, že rodinka sa už neobjavuje na televíznych obrazovkách v takej miere ako kedysi, stále si užíva spoločný život plný luxusu – práve v týchto chvíľach sa zaradila medzi mnohé ďalšie celebrity, ktoré trávia chladné jesenné dni na exotických Maledivách.

geissen

Vždy dokonale upravená dáma neváha a o zábery z dovolenky sa rada podelí aj so svojimi sledovateľmi na sociálnej sieti. Carmen sa totiž vytrčila na poriadne provokatívnych fotografiách, kde leží len v odvážne vykrojených plavkách. Napriek všetkému však treba uznať, že aj vo veku 53 rokov si stále udržuje výbornú postavičku a výzor mladej kočky.

Fotky Carmen Geissen len v plavkách si môžete pozrieť — TU — 

Zdroj: Instagram/CarmenGeiss | Foto: Instagram/CarmenGeiss