Túžba po rodine Moniku Pajtinkovú podnietila k tomu, aby svoje telo a zdravie zverila do rúk odborníkov zo šou Extrémne premeny. Už po prvých troch mesiacoch sa blondínke podaril obrovský úspech, keď 132 kíl skresala na 106. Ako je na tom dnes?

Monika sa zaradila k historicky najpoctivejším a najdisciplinovanejším účastníkom Extremných premien. Do svojho chudnutia bola zapálená natoľko, že sa dokázala vzdať aj práce. Jej najväčším hnacím motorom však nebol sen o krásnej postave, ale predstava, že sa raz stane mamou, v čom jej dovtedy bránila práve obezita.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Počas galavečera všetkým prítomným a divákom pred obrazovkami padla sánka. Na váhu sa postavila úplne iná žena než tá, ktorá sa prihlásila do obľúbeného programu. A keďže číslo na displeji ukazovalo 75 kíl, radosť Moniky a jej blízkych bola viac než obrovská.

Monča na sebe stále maká, a tak nemá problém svoje nové telo vystaviť na obdiv aj v plavkách. Povedali by ste, že táto kočka je tá istá baba, ktorú pred rokom prijala pozvanie od Maroša Molnára do jeho šou? My teda rozhodne nie – BRAVÓ!

Moniku v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial