Hviezda sociálnych sietí, Banskej Bystrice, ale aj relácie Bez servítky. Moniku Nemčokovú si Slovenky zamilovali za jej bezprostredný prejav, cit k móde a zmysel pre humor, ktorý ju každý deň udržiava v dobrej nálade.

Monika Nemčoková už viac ako 30 rokov podniká v módnom biznise. V centre Banskej Bystrice vlastní butik s luxusným talianskym oblečením, ktoré blondínka prezentuje aj na sociálnych sieťach. Vďaka tomu sa jej obchod dostal k širokej verejnosti, pričom po minuloročnom účinkovaní v Bez servítky počet Moniných sledovateľov ešte stúpol.

Okrem módy tamperamentná Bystričanka ponúka na svojom profile aj rokmi nadobutnuté životné múdrosti. Týka sa to i životného štýlu. Keďže sa 53-ročná dáma pýši obdivuhodnou vizážou, mnohé ženy ju denne žiadajú o rady.

,,Prestaň sledovať čísla na váhe. Aj to číslo pôsobí ako negatívna afirmácia. Namiesto toho sa sústreď na to, ako sa cítiš vo vnútri. Vypni diétne myslenie. Venuj pozornosť svojmu telu ako ja. Napríklad tomu, aké jedlo ti dodáva energiu, a naopak, čo ti energiu berie. Ja to tak robím. Nezakazuj si potraviny, ktoré máš rada. Jedz všetko, no primerane. Zakázanie si čokolády spôsobí, že budeš mať na ňu ešte väčšiu chuť a tým tvoja myseľ privolá potravinovú políciu a zase tie výčitky.. stále dokola…,“ odkazuje Monika tvrdiac, že žiadna potravina nie je „zlá“.

,,Necítim sa vinná, keď si občas doprajem „nezdravé“ jedlo. Dôverujem svojmu telu, že všetko „nezdravé“ spracuje na energiu, ostatné vylúči. Preto nepriberám. Sústredím sa na to, ako sa cítim po každom jedle, namiesto toho, aké som si dala kalórie,“ vysvetlila princíp nastavenia, vďaka ktorému si energická kráska udržiava ukážkovú postavu.

K svojim slovám Monika doložila i niekoľko záberov z mladosti, keď bol jej syn Kewin ešte malým chlapcom. Pri pohľade na nich určite všetkým sledovateľom padla sánka – pozrite sa na tú mladú kočku. Hotová misska!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/markizamodaitaliana