Kým v zahraničných médiách sa posledné dni najviac klebetí o staronovom páre Benoovi Affleckovi a Jennifer Lopez, ktorá konečne potvrdila, že sú s hercom oficiálne spolu, v tom domácom sú stredobodom pozornosti speváčka Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud Muradov. Dvojica si údajne povedala zbohom, avšak všetky fámy o rozchode zmietla česká kráska zo stola jediným vyjadrením!

Kto sleduje Moniku na sociálnych sieťach, zrejme si všimol, že fotky s partnerom Makhmudom pridáva pomenej. Športovec dokonca snímky so známou speváčkou nezverejňuje vôbec. Mnohí preto nadobudli dojem, že dvojica išla od seba.

,,Priatelia, mediálne prebehla správa, že sme sa s Machem rozišli. Prosím vás, nerozišli sme sa. Aj keď na našich Instagraoch nevidíte náš spoločný čas, náš spoločný život, ako bolo u mňa zvykom. Z určitých dôvodov som sa proste rozhodla to trošičku obmedziť. Sme stále rodina. Do nového domu sme sa presťahovali spoločne,” uviedla porotkyňa pripravovanej šou SuperStar krátko po tom, ako médiami prebehli informácie, že rozprávke prominentného páru odzvonilo.

Počas víkendu Monika opäť všetkým hejterom a konšpirátorom dala jasne najavo, že ona, Mach a ich ročná dcérka Rumia sú jedna šťastná rodinka, keď zverejnila zábery so stručným, no výstižným popisom. ,,Spolu navždy..“ napísala Monča, k čomu doložila aj srdiečko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/monikabagarova