Monika Bagárová sa pohla vpred! Už tri dni je na svete jej nový singlel ,,Never Feel The Same“ z jej pripravovaného albumu ,,Flashback“ a taktiež konečne prestala skrývať tvár svojej novej lásky, ktorú hrdo ukázala celému svetu! 

Speváčka si len prednedávnom prešla trpkým sklamaním, keď sa koncom roka 2016 rozišla so svojím americkým priateľom. Ale ako sa vraví, na každú ranu sa nájde náplasť a aj v prípade Moniky tomu bolo práve tak. Krásna brunetka si totiž na jar našla o tri roky mladšieho priateľa, pôvodom z Komárna, Slováka Dávida Hodeka. Aj keď dvojica nechcela byť príliš na očiach verejnosti, prednedávnom začala zverejňovať fotografe, kde konečne vidno sympatickému bubeníkovi priamo do tváre. Mladý hudobník pochádza z muzikantskej rodiny a dnes je súčasťou hudobného telesa Big Band Gustava Broma. Nuž, Monika si teda vie vybrať!

Okrem dokonalého partnerského života sa Monika môže pochváliť aj svojim novým singlom, ktorý vyšiel len pred pár dňami. Ako sa však zdá, skladba ,,Never Feel The Same“ nenechala chladných najmä hejterov, ktorí speváčke odkazujú, že by sa radšej mala venovať modelingu a počkať si, kým jej niekto nenapíše nejaký veľký hit. Ou, tak to nepoteší.

Monika Bagárová a jej nový singel ,,Never Feel The Same

Komentáre od fanúšikov na seba nenechali dlho čakať

Monika a David

Foto: Instagram, Twitter, Facebook | Zdroj: davidhodek.net | Video: YouTube