Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no dojčenie je citlivá téma, ktorá vie v diskusiách mamičky poriadne rozčertiť a rozhádať. Nerada sa k nej vyjadruje aj speváčka Monika Bagárová, v jej rodine ide doslova o tabu.

Dcérka speváčky Moniky Bagárovej oslávila pred pár dňami tri roky. Niektorí istotne zastávajú názor, že ide o vek, kedy dieťatko už naozaj nemusí príjmať materské mliečko. Rozkošná Ruminka je však na ňom doslova závislá.

Monika Bagárová

Známa česká kráska v relácii TV Prima Mámy sobě priznala, že dievčatko pravidelne večer pred spaním dojčí. Aj to je dôvod, prečo ju Monika na noc „neodkladá“ ani ku starým rodičom, s ktorými má mimoriadne blízky vzťah. ,,Rodina sa už so mnou o tom nerozpráva, pretože vie, že je to zbytočné,“ uviedla Bagárová. Napriek tomu, že ju príbuzní presviedčajú, aby kojenie stopla, zatiaľ sa k tomu nevie odhodlať. Celebritná mamička Ruminku dojčí rada, keďže cíti, že je s ňou týmto spôsobom emočne prepojená.

,,Je to vec, s ktorou bojujem ako mama,“ priznáva otvorene Monika. Po tipoch, ako svoj poklad odstaviť od mliečka, už neraz pátrala a snažila sa ich aplikovať aj do praxe. Avšak vždy to dopadlo neúspešne, keďže dcérkiným túžbam napokon podľahla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zeny.iprima.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika