Bol to dlhý boj. Cítim sa strašne unavene, ale extrémne zamilovane, že nemusím ani spať,“ napísala tri dni po Vianociach na svoj Instagram Monika Sakmanová. Jej extrémna zamilovanosť plynula a stále plynie z toho, že sa stala po prvýkrát mamičkou, pričom pred malou chvíľou sa na internete objavila už aj prvá spoločná fotografia mladej rodinky.

Tanečnica Monika Sakmanová prežila zrejme najťažšie, ale aj najkrajšie vianočné sviatky. Avšak jej boj stál za to – stala sa mamičkou zdravého synčeka, ktorého otcom je jej dlhoročný priateľ, známy slovenský raper, Ramón Beňo, kedysi vystupujúci pod prezývkou Rakby.

Rakby Monika Sakmanova

Kráska spolu so svojím miminkom strávili Silvestra už pekne v teple domova po boku milovaného partnera a otecka. Ako ale raper priznal, polnoci a slávnostného ohňostroja sa ani jeden z trojice „nedožil“. „Do nového roka sme síce nevydržali byť hore ani jeden, ale naša prvá spoločná noc bola nádherná. Malinký je spachtoš po nás,“ napísal.

K svojim slovám ale fešák, ktorý v marci oslávi okrúhlu 30-tku, pridal aj nádherný záber. Napriek tomu, že na ňom Monika i Ramon mladší sladko spinkajú, je z neho cítiť maximálne šťastie a rodinnú pohodu, pričom drobček je doslova na zjedenie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rakby Monika Sakmanova

Zdroj: Instagram/ja_som_ramon | Foto: Instagram/ja_som_ramon, monysakman