Viete si predstaviť, že by ste neboli jedinou ženou v živote svojho muža a tie ďalšie by ste dokonca s radosťou tolerovali? Pre väčšinu z nás nonsens, no Monica Huldt si takýto vzťah pochvaľuje.

Monicino manželstvo nie je úplne bežné. Svojmu mužovi bez problémov dovoľuje, aby sa se*uálne vybúril aj s inými ženami. Uvedomuje si totiž, že jej apetit je príliš nízky a Johnovi nepostačuje.

Korene príčiny, prečo atraktívna rodáčka zo Švédska nemá na vášnivé chvíle s manželom chuť, siahajú do jej minulosti. Keď pracovala ako striptérka, bola vraj celý týždeň obklopená mužmi, ku ktorým musela byť milá. Doma tak nemala náladu a už tobôž nie túžbu na se*. Ako sa Monica vyjadrila pre mirror.co.uk, vadil jej doslova každý manželov dotyk.

Dvojica si prešla ťažkým obdobím, počas ktorého sa milovala maximálne raz do mesiaca. Monica sa preto rozhodla, že Johnovi umožní, aby si písal a stretával sa s inými ženami. ,,Nič však nie je tajomstvom. Vždy mi o všetkom povie. Niekedy ideme všetci na večeru, no on s nimi na rande nikdy sám nechodí,“ uviedla 37-ročná plavovláska, pre ktorú je se*y to, že sa delí o manžela s inými. Aj ich vzťah a intímny život sa tým vraj posilnil a o dosť zlepšil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Facebook/Monica Huldt