Od pôrodu fitness trénerky Lucie Mokráňovej uplynul presne rok – rodinka si príchod prírastku pripomenula veľkolepým spôsobom. Hrdá mamina nenechala nič na náhodu a dcérke Talinke zabezpečila vysoko luxusné služby.

Bývalá hviezda reality šou Farma sa v máji minulého roka stala maminou, keď podnikateľovi zo Žiliny porodila prvorodenú princeznú Talinku. Blondínka spočiatku tváričku plavovlasého dievčatka skrývala, avšak teraz sa ňou pýši v plnej kráse.

Batoľa oslávilo na sklonku mája prvé narodeniny a v tomto prípade rozhodne nešlo o žiadne nenápadné posedenie. Šťastní rodičia si prenajali krásne priestory, kde privítali asi dvadsiatku dospelých aj detských hostí. Nechýbala prepracovaná ružová výzdoba, kvetiny, balóny, hračky, dekorácie, množstvo sladkých koláčikov či torta s mini ohňostrojom.

Malá oslávenkyňa sa v nádherne vyzdobenom prostredí dočkala aj veselého programu a množstva atrakcií. Bolo vidieť, že si honosnú parádu všetci zúčastnení skvele užívali a do pamäti si tak mohli uložiť spomienky z luxusnej detskej oslavy, aká sa často nevidí. Talinke prajeme dodatočne všetko najlepšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

 

Zdroj: Instagram/Luciamokranova | Foto: Instagram/Luciamokranova, Streamable.com