Lucia Mokráňová sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v dvoch sériách reality šou Farma. Jej cesta za slávou však na schántranom statku neskončilaa, pričom nie je žiadnym tajomstvom, že sa sympatická blondínka snaží preraziť aj vo svete herectva. Mohli sme ju tak pred časom vidieť v Rodinných prípadoch, avšak najväčším prekvapením bola jej vedľajšia úloha vo fitness centre na natáčaní seriálu Oteckovia.

Keďže sa Mokráňová netajila tým, že boli pre ňu posledné mesiace skutočne náročné kvôli naštrbenému vzťahu s partnerom Petrom Pätoprstým, zdalo sa, že práve Oteckovia môžu byť pre ňu novým odrazovým mostíkom, vďaka ktorému známej ex-farmárke začne svitať na lepšie časy. Opak bol však pravdou.

Lucia pred krátkym časom prehovorila k fanúšikom na sociálnych sieťach, kde zanechala poriadne znepokojujúci odkaz. „Prišla ďalšia nečakaná rana do môjho života. Priznávam, som na pokraji síl. Nezvládam to,“ smútila, čo znepokojilo veľkú časť jej priaznivcov. Dôvod jej žiaľu však sklamaná fitnesska dovtedy neuviedla.

Hoci väčšina ľudí našla zdroj Mokráňovej smútku práve vo vzťahu s Petrom, s ktorým majú údajne prechádzať rozchodom, opak bol pravdou. Lucia totiž najnovšie potvrdila informáciu, že prišla o ďalšieho milovaného človeka v jej živote – dedka z otcovej strany. „Prežívam v posledných chvíľach veľmi ťažké obdobie. Držím smútok, lebo mi zomrel dedko. A je to ťažké,“ uviedla.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Pravdou ale je, že táto tragická udalosť priniesla do Luciinho života malý záblesk svetla. Na smútočnom pohrebe sa totiž po rokoch stretla so svojím otcom. „Musím povedať, že nás to zblížilo. Pochovali sme dedka, ktorý vždy chcel, aby sme držali pokope,“ dodala na záver.

Zdroj: Čas.skFoto: Facebook, Instagram/Lucia Mokráňová