Len nedávno sme vás informovali o novinkách v tretej sérii rodinného seriálu Oteckovia. Do pokračovania príbehov známych rodín pribudne nová postava novorodeniatka Vlaďky, pričom sa okrem nej dostala na pľac i známa ex-farmárka Lucia Mokráňová.

Po tom, čo sme vám oznámili túto horúcu novinku, nastal v radoch fanúšikov televízneho trháku doslova ošiaľ. Pod danou publikáciou pribudlo množstvo reakcií, pričom sa diváci ohrádzali proti Luciinmu vystupovaniu v nových epizódach.

Dôvodom nechutnej kritiky mala byť práve slovenčina blonďavej farmárky, ktorá sa netají tým, že na nej postupom času pracuje. Zvláštne je na tomto verejnom osočovaní najmä to, že Mokráňová má podľa zverejnených informácií stvárniť v Oteckoch jednu z cvičiacich žien vo fitnescestre, čo tak nie je jedna z hlavných postáv s množstvom replík.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Fúha, s jej slovenčinou to bude dosť zaujímavé. Nazývať ju herečkou je asi dosť silné,“ ohradzovala sa jedna z našich čitateliek, pričom sa množstvo ľudí pridalo k podobnému názoru. „S jej slovenčinou, dovidenia super seriál,“ uvádzajú. Podľa nás má však Lucia skvelý potenciál a veríme, že túto vedľajšiu postavu (ak nie komparz) zvládne ľavou zadnou. Čo si myslíte vy? Hlasujte v ankete nižšie alebo nám dajte vedieť svoj názor do komentárov!

Reakcie ľudí po publikovaní článku na SlovakWoman.sk

Foto: Facebook/SlovakWoman.sk, Oteckovia, Lucia Mokráňová