Známy slovenský multiumelec Lukáš Kimlička, ktorého „zlatými rukami“ prešli už stovky našich aj českých celebrít, má brata. Na tom by nebolo nič čudné, keby sa títo dvaja na seba nepodobali ako vajce vajcu! Lukáš a Michal sú totiž jednovaječné dvojičky!

Ako už dávnejšie sympatický návrhár uviedol pre istý český magazín, neznáša, keď sa ho ľudia pýtajú, či sa so svojim bratom, jednovaječným dvojčaťom, skutočne podobajú. Veď ako inak by to v tomto prípade vôbec mohlo byť? Kimličkovci vyzerajú, akoby vyšli cez kopirák. :)

Okrem toho, že sa bratia na seba neuveriteľne podobajú, nemajú už títo dvaja (okrem rodičov) nič viac spoločné. Už v detstve malých fešákov rozlišovali iné záujmy či vzťah k predmetom v škole. Zatiaľ čo Lukáš je umelecký založený a jeho životnou cestou je móda, líčenie či fotografovanie, jeho brat Michal brázdi Slovensko na svojom dvojkolesovom motorovom tátošovi a venuje sa aj horskej cyklistike.

V každom prípade sa určite všetky zhodneme, že obaja sú veľkí fešáci. Trúfate si, milé dámy, určiť podľa fotografie, ktorý je ktorý?

Zdroj: Facebook