Každá žena má svoj štýl. Väčšina z nás sa oblieka tak, aby sa cítila pohodlne a samozrejme tak, aby sa páčila, najmä chlapom. Ako sa však na naše odievanie pozerajú samotní muži? Tieto módne výstrelky na nás priam neznášajú. [sociallocker]

 

Tenisky na platforme

l1

Keď v nich takmer pred 20. rokmi skákali dievčatá z kapely Spice Girls na pódiu, nikto neveril, že sa opäť ,,vrátia do módy“. Tvorca tohto typu tenisiek mal evidentne v úmysle spojiť ženskosť so športovým štýlom. Žeby snaha o eleganciu? Kdeže! Podľa chlapov v tejto obuvi vyzeráme tak, akoby sme mali namiesto nôh kopytá! Nuž, v tomto im dávame za pravdu. Vyhodiť!

Čižmy nad kolená

l2

Tento typ obuvi muži za príliš ,,hot“ nepovažujú. Nie ste kovbojka a asi sa nechystáte ani na ryby. Ak ste si neobuli obtiahnuté latexové čižmy kvôli večerným sado- maso hrám s partnerom vo vašej spálni, vymeňte ich za iné. Čo sa týka topánok, najviac sa im samozrejme páčime v lodičkách na vysokých opätkoch. Nie všetky sme sa však narodili ako stvorené na každodenné chodenie v lodičkách, ale keďže nás chlapi milujú, tak nám doprajú aj pohodlie v podobe balerínok. Tie považujú za neutrálny druh obuvi.

Flitrované oblečenie

l3

Chlapi neznášajú flitrované a trblietavé oblečenie. Nie ste Martinka z Turca a ani disko guľa. Malé prvky na oblečení im nevadia, no na celý flitrovaný odev zabudnite. Nechcete predsa vyzerať ako návšteva z vesmíru.

Legíny

l4

Malou skupinou mužov sú ospevované, tou väčšou však nenávidené. Dokonalá postava si legíny môže dovoliť, no nie ako súčasť svojho každodenného outfitu. Ostatné typy postáv by ich mali zo svojej skrine vyhodiť. Ihneď.

Tričká s detskými motívmi

l5

Takéto tričká chlapi považujú za infantilné a teda taká budete pre nich pravdepodobne aj vy. Predpokladáme, že z tohto by ste už mohli vyrásť a obdobné tričká radšej odložiť pre svoju dcéru.

Tričká s veľavravnými nápismi

l6

My to o vás vieme, vy to o sebe viete, no nemusíte to o sebe dávať vedieť aj takýmto spôsobom. Ak ste naozaj dokonalá, muž si to všimne aj bez toho.

Podprsenka s „priesvitnými“ ramienkami

Ak si ešte stále naivne myslíte, že tieto ramienka sú naozaj priesvitné, a že ich teda nie je vidieť, musíme vás sklamať. Vidno ich. A ešte k tomu ako! Pre mužov je táto kombinácia minimálne príťažlivá a my im musíme dať za pravdu. Je na čase túto módnu pohromu vyhodiť. Pokorne dúfame, že sa už takéto ramienka nikdy nevrátia späť.

Neprirodzené obočie

l8

Tak tento módny shit (inak to ani nazvať nevieme) naberá v poslednej dobe na svojej intenzite. Husté, hrubé, tenké, výrazne dokreslené, tmavé obočie je niečo, čo chlapa vystraší. Doslova. Preto sa radšej zverte z času na čas do rúk kozmetičke.

Prikrátke, pridlhé, priveľké, pritesné, proste všetko pri… čo vám nesedí

My, ženy, často upadáme do omylu, ak tvrdíme (a nanajvýš, ak si to ešte aj myslíme), že nám pristane všetko. Nie, nie je to tak. Preto radšej zakaždým, keď vyrazíte na nákupy vezmite so sebou svoju dobrú kamarátku. Ešte raz by sme chceli podotknúť slovné spojenie „dobrá kamarátka“. Iná priateľka by vám totiž nemusela povedať pravdu.

Vlastníte vo vašej skrini niektorý z týchto módnych prehreškov aj vy? My sa musíme priznať, že áno. Od dnešného dňa však jeho nosenie v rámci zachovania svojej príťažlivosti v očiach chlapov, prehodnotíme. 🙂

Foto: Pinterest [/sociallocker]