TV Markíza už ohlásila všetkých súťažiacich i porotcov ôsmej série Let’s Dance. Mená moderátorov však boli dodnes pod rúškom tajomstva. Kto získal prestížny flek?

So šou Let’s Dance bola dlhé roky spájaná moderátorská dvojica Adela Vinczeová a Martin Pyco Rausch. S príchodom siedmej série ale prišlo veľké prekvapenie. Ostrieľaná blondínka sa posadila na porotcovskú stoličku a na miesto Pyca sa postavil jej manžel Viktor Vincze. Príjemnou zmenou bola aj Viktorova parťáčka Martina Zábranská.

Tvár Televíznych novín sa v úlohe sprevádzača programu osvedčila, a tak sa objaví aj v ôsmej sérii. Macu však už na tanečnom parkete neuvidíme, za čo zrejme môže jej účinkovanie v dennom seriáli Mama na prenájom. Krásku tak nahradí nemenej atraktívna slečna známa predovšetkým z Telerána!

Veľká moderátorská výzva čaká Luciu Hlaváčkovú, ktorá začínala v spravodajstve, a tak sa s Vikim veľmi dobre pozná. „Keď mi ponúkli moderovanie Let’s Dance po boku Viktora, zaskočilo ma to, ale aj veľmi potešilo. Ponuku som automaticky a bez váhania prijala. Mám zmiešané pocity. Lomcujú mnou radosť, rešpekt, ale aj nervozita,” uviedla pre web Markiza.sk vnučka herca Olda Hlaváčka, ktorú už od marca budeme sledovať v úplne novej pozícii. Držíme palce!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, telerano