Jasmína Alagič sa stala moderátorkou najnovšieho ročníka speváckej šou SuperStar. Po odvysielaní jej prvého kontaktu so súťažiacimi schytala veľkú kritiku a nevyhla sa ani porovnávaniu s najvýraznejšou moderátorskou jednotkou Adelou Vinczeovou.

Najnovšie ju vyspovedal Matúš Krnčok v jeho celebritnej relácií #tbt, kde sa exotická kráska rozrozprávala o svojom pôsobení v súťaži Miss, detstve a odhalila aj jej názor na vzniknuté porovnávanie medzi ňou a blonďavou špičkou. „Nechceš ju prekonať, že?“ znela jasná otázka pre sympatickú brunetku.

Konečne prehovorila

Vôbec nie a aj toto prirovnávanie ma k nej je také akože… Tí ľudia si to ani neuvedomujú, lebo chápem, že chcú prirovnať v rámci spontánnosti a tak ďalej, že je to taká vymykajúca sa z davu moderátorka. Ja s tým teda plne súhlasím a pre mňa je obrovským vzorom, ale je úplne iná a vôbec nechcem, aby teraz niekto, že Adela to robí inak, pretože tu sa nejdeme hrať na Adelu, absolútne to neexistuje, to v mojej hlave absolútne ani takáto myšlienka neprebehla,“ reagovala na štipľavú otázku. „A ani to neni možné, hej, Adela je inteligentná, haló?“ zažartovala na záver.

Matúš Krnčok vyspovedal Jasmínu Alagič

Foto: Instagram l Video: YouTube