Lucia Hlaváčková môže Let’s Dance ďakovať nielen za skvelú skúsenosť moderovať živé prenosy veľkej televíznej šou, ale aj za obmieňanie imidžu. V poslednom kole dokonca prekvapila radikálnou premenou účesu. Išlo o parochňu?

V prvých kolách tanečného projektu sa Lucia Hlaváčková pýšila dlhým három pod plecia. Táto dlĺžka jej však vydržala len do polovice Let’s Dance. Keďže išlo iba o pár centimetrové skrátenie a moderátorka mala väčšinou počas živých prenosov vlasy zviazané dozadu, zmenu si všimol málokto.

To sa už nedá povedať o finálovom večeri, na ktorom Lucka vyzerala ako iná žena. Účes po bradu a ofinka určite v mnohých divákoch evokoval dojem, že si kráska k žiarivozelenej róbe od Fera Mikloška nasadila parochňu. Opak je ale pravdou.

,,Ja už som dlhé roky túžila po nejakej zmene, ale som nosila vlasy v podstate rovnako, iba tá dĺžka sa menila a bolo to rovné. A za mňa možno aj také splihlé a už som dlhodobo na Instagrame sledovala, že niektoré mali obdobné vlasy, ako mám teraz. A Renča Márová, ktorá sa mi celý čas v Let’s Dance starala o vlasy, sa ma opýtala, či sa nedám ostrihať, a ja som jej povedala jasné,“ odhalila pre Markiza.sk pozadie svojho účesu atraktívna brunetka. Tá sa s novým imidžom okamžite stotožnila s cíti sa s ním super.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/letsdance.markiza