Populárny slovenský moderátor a zabávač Sajfa je známy svojím divokým zmyslom pre humor. Okrem toho, že rád adresuje uštipačné poznámky na adresu druhých ľudí, nerobí mu problém vystreliť si ani sám zo seba. No príspevok, ktorý dnes zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti, prekonal všetky očakávania.

Grom fotografie je slávny časopis Vogue, kde sa na najnovšej titulke objavila tvár istej ženy. Slovenskú verejnosť však pri pohľade na ňu napadá len jediná vec: VEĎ TO JE SAJFA! Pozornému oku diváka totiž nemôže uniknúť priam dokonalá podobnosť medzi ženou z titulnej strany módneho časopisu a moderátorom Fun Rádia.

sajfa vogue

Aby bol celý príbeh ešte zaujímavejší, moderátor neváhal „hodiť“ túto unikátnu snímku aj na svoj profil. Príspevok okorenil vtipným komentárom : „Toto venujem šeckým, čo mi vraveli, že nemôžem byť krásna modelka! Moja prvá titulka!“ zažartoval Sajfa, no mnohí z jeho fanúšikov si začali lámať hlavu nad tým, kto je vlastne tou záhadnou osobou na titulke.

Objasnenie prináša samotný časopis Vogue, ktorý publikoval rovnakú fotografiu s textom: „Anna Cleveland v coverstory La Boheme.“ Rovnako ukázali skutočnú modelku aj v ďalšej zaujímavej póze, pričom podobnosť s obľúbeným slovenským zabávačom je priam zarážajúca. Aj preto zrejme fotka okamžite začala kolovať internetom – napríklad na Instagrame si vyslúžila viac ako 4 600 lajkov!

vogue casopis modelka anna

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook