Austrálska modelka Miranda Kerr (34) a anglický herec Orlando Bloom tvorili svojho času jeden z najkrajších manželských párov Hollywoodu. Známa dvojica však dala v roku 2013 zbohom svojmu 6-ročnému vzťahu a dnes ich spája už len synček Flynn (6). Mirranda sa však narozdiel od Orlanda ubrala pozitívnym smerom a svoj nový dvojročný vzťah spečatila 27. mája manželstvom!

Krásna brunetka, ktorá hviezdila najmä na módnych prehliadkach Victoria´s Secret, si vzala milionára a zároveň spoluzakladateľa aplikácie Snapchat, Evana Spiegela. Svadba, ktorá bola vraj krásna ako z rozprávky, sa konala v Los Angeles v intímnej spoločnosti 50 hostí. Pozvanie prijala aj spevácka dvojica Jason Mraz a Colbie Caillat, ktorí zaspievali svoje najromantickejšie hity.

Zamilovaná dvojica sa stretla po prvýkrát pred dvoma rokmi na večeri pre Louis Vuitton v Los Angeles, no nebola to láska na prvý pohľad. Ich vzťahu predchádzalo dlhé priateľstvo, pretože Miranda si chcela byť istá, že Orlando už definitívne nie je súčasťou jej života. A čo na svojom novom manželovi miluje Miranda najviac? ,,Správa sa na 50, nezaujíma sa o párty, preto nejak extra nechodíme do mesta. Radšej ostaneme spolu doma, pozrieme si dobrý film a ideme spať.“

Krásna Miranda ešte s exmanželom Orlandom Bloomom

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Instagram