Medzi Katarínou Knechtovou (37) a Petrom Borkovcom (19) to začína byť poriadne pestré. Mladý finalista potvrdil nielen ich päťmesačný vzťah po skončení Superstar, ale aj náhly a nečakaný rozchod. Ako sa však zdá, toto radikálne rozhodnutie mu stále leží na srdci.

Snaží sa využiť Knechtovej žiarlivosť vo svoj prospech? Petr nedávno zverejnil na sociálnej sieti zábery neznámeho dievčaťa, ktorému len krátko po rozchode s Katarínou venoval nežnú prezývku “roztomilouš”. Jej tvár si dokonca umiestnil na profilovú fotografiu svojho osobného účtu, čo znamená, že pozornosť slovenskej speváčky rozhodne neminie.

superstar

Jeho počin nezostal len pri záberoch z kaviarne. Najnovšie sa pred zrakmi všetkých fanúšikov podelil o video, na ktorom ho bozkáva ďalšia žena. Tentokrát sa jedná o Terezu Ruskovú. Ako sa nám však podarilo zistiť, táto červenovláska je už šťastne zadaná, a tak by u nej čerstvo slobodný Petr príliš veľké šance mať nemal.

Tieto videá plné provokácie vyvolávajú dojem, že ich mladý Borkovec smeruje na oči jeho bývalej láske, ktorá sa len nedávno pochválila obrovskou kyticou ruží od neznámeho ctiteľa. K tomuto stačí dodať len jediné: Ako malý chalan!

Petr Borkovec provokuje tesne po rozchode s Knechtovou

Foto: YouTube, Instagram l Video: Streamable.com/Instagram