V zozname Sloveniek s najväčšími perami ešte donedávna patrilo miesto aj influencerke Lele Ceterovej. Kačací zobáčik sa už ale dvojnásobnej mamičke zunoval.

Manželka MMA zápasníka Karlosa Vémolu sa už dlhšiu dobu snaží pôsobiť prirodzenejšie a menej extravagantne. Obmedzila hlboké výstrihy, výrazné líčenie a najnovšie prišlo na rad to, čo bolo na jej tvári neprehliadnuteľné.

,,Veľmi dlho som uvažovala nad zmenšením mojich pier. Dnes prišiel ten deň a odhodlala som sa tento zákrok podstúpiť. Myslím si, že ma menšie pery omladili a zároveň mi zjemnili črty tváre,“ skonšatovala pri pohľade do zrkadla „nová“ Lela Ceterová. Sledovatelia na Instagrame s jej slovami iba súhlasili, pričom k lichotivým komentárom sa pripojil aj ten od českej podnikateľky Nely Slovákovej.

,,Rozhodne ÁNO! Ja som zástanca akéhokoľvek zdokonaľovania. Niekto to robí vo veľkom, ale časom príde na to, že už nie sú veci moderné. Prajem Ti, Leli, ďalej všetkého s mierou a menšie pery za mňa TOP!, rozhodne ťa spravili mladšou a jemnejšou. Krásna práca,“ vychválila blondínku víťazka reality show Hotel Paradise.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/lela_ceterova_official