Máte vedľa seba partnera, ktorý je od vás mladší a vy riešite ako to príjme vaše okolie? Ak máte už teraz komplex z toho či má tento vzťah zmysel, povieme vám len jedno: „NERIEŠTE!“

Mnohé zrelé celebrity sa pýšia tým, že pri sebe majú mladších partnerov, tak prečo by ste mali byť práve vy výnimkou? Vzťah je založený na niečom inom ako na veku. Dalo by sa povedať, že čím ďalej, tým viac muži, ktorí sú psychicky vyspelejší a chcú seriózny vzťah, vyhľadávajú staršie ženy. Nebaví ich totiž naháňať mladšie žabky, ktoré v dnešnej dobe ani nevedia, čo poriadne chcú. V mnohých prípadoch závisí ich život od likeov na sociálnych sieťach, hrajú sa na nedostupné a pritom sa valia z jednej postele do druhej. Nebudeme však hádzať všetky mladé ženy do jedného vreca, lebo každý máme svoje chyby a nedostatky.

Tak ako ženy aj muži potrebujú mať istotu, že ich vzťah nie je len ďalšie „flámovanie“ a užívanie si. Chcú vedieť, že to niekam smeruje a má význam. Užili si už dosť a teraz potrebujú stabilitu, ktorú im vy, ako staršia a skúsenejšia žena, môžete poskytnúť. Nebojte sa im ukázať koľko máte skúseností po psychickej, ale aj intímnej stránke. Dokážte svojmu mladšiemu partnerovi, že styk so starším dievčaťom je ako otvorenie novej dimenzie, ktoré mu rozšíri obzory. Už to nebude len o trápnych dotykoch či uložení rúk, s ktorými neviete čo ďalej. Častokrát ide o milovanie na úrovni a muži si ho neskutočne pochvaľujú.

Kedysi sa ľudia na vzťahy, kde je o desať a viac rokov staršia žena, pozerali skeptickejšie, ako na vzťahy, kde je o niekoľko rokov starší muž. Ale v čom je to iné? V ničom! Ak sa milujete a rozumiete si, tak vám môže byť úplne ukradnuté, čo si kto myslí. Ľudia sa cudzími záležitosťami budú zaoberať vždy a vy to nezmeníte. Môžete im však ukázať, že ste šťastná a je možné, že to trochu zmení ich pohľad na to, že mať mladšieho partnera nie je nič šokujúce.

Autor: Domča

Foto: Pinterest