Po tom, ako 26-ročnej žene ukázala ručička na váhe 116 kilogramov, povedala si dosť a rozhodla sa s prebytočnými kilami bojovať. Dnes motivuje ľudí cez sociálne siete, no predovšetkým chce byt správnym vzorom pre svoju dcérku.

Alicia žila uponáhľaným životom a vôbec nedbala na správnu životosprávu. Cez deň vypila niekoľko energetických nápojov, ktoré jej dodávali energiu a pribúdajúce kilogrami. Po príchode domov z práce, nemala problém ešte o druhej v noci vykrádať chladničku a tlačiť sa nájdenými dobrotami.

Jedneho dňa sa však pozrela do zrkadla a povedala si dosť. Konečne nadišiel čas, aby sa zbavila kíl, ktoré sa na ňu počas tehotenstva nalepili ako bumerang. Prvou zmenou bola radikálna zmena jedálnička. Najväčší problém jej robilo vyradenie cukru, na ktorom bola doslova závislá. Prvé týždne bez cukru boli hotové muky. Keď si však všimla, že ručička na váhe postupne začína klesať, hneď mala väčšiu chuť pokračovať v chudnutí ďalej.

Do kávy si prestala dávať cukor a smotanu, začala jedávať väčšie porcie zeleniny, ovocie, vajíčka a hlavne grilované kuracie prsia. Skoncovala s jedením pred televíziou a vychutnávala si ho pekne pri stole. Je vedecky dokázané, že pri sledovaní televízie sme schopní toho zjesť oveľa viac, ako skutočne potrebujeme. Zbavte sa toho aj vy!

Do svojho života zaradila cvičenie, všade chodí pešo a ako motiváciu si na chladničku pripla svoje fotky z XXXL čias. Pre prípad, keby zlenivela a opäť chcela vpadnúť do rúk obezity. Za necelých 9 mesiacov sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 50 kilogramov. Kompletne vymenila celý šatník, avšak staré kúsky nevyhodila. Nechala si ich ako výstrahu, aby už nikdy nepribrala. Alicia tvrdí, že nechce byt chudá, ale chce byť fit mama, ktorá dokáže motivovať aj ostatné ženy s podobným problémom.

Foto: Instagram