Mladá Slovenka už na prvý pohľad zaujme svojim vyzývavým zjavom, ktorý sa úplne vymyká normálu. Plastiková tvár pripomínajúca bábiku Barbie, umelé prsia a dlhá hriva, sú na nej neprehliadnuteľné. Nebola však taká vždy. Pohľadná žena ukrýva nezvyčajné tajomstvo.

Mladá Slovenka vystupujúca pod menom Paris Nemc, pôsobí ako udržiavaná, pestovaná žena, ktorá rada vystavuje svoje ženské krivky na obdiv. Nebolo to tak však vždy! Paris sa totiž narodila ako chlapec s menom Marcel. Už od detstva cítila, že je iná a vždy sa túžila stať ženou.

Nevedela sa dočkať dovŕšenia svojho osemnásteho roku života, kedy o svojom osude mohla začať rozhodovať sama. Rozhodla sa pre radikálny krok, ktorý jej umožnil naplnenie svojho najväčšieho sna. Vďaka plastickým operaciám sa jej sen po ženskom tele začal postupne napĺňať. K tomu, aby sa stala úplnou ženou, jej chýba už iba krôčik. Operácia pohlavných orgánov, ktorá je však veľmi náročná a nesie so sebou určite riziká.

V ženskom tele sa Paris cíti výborne a dokonca sa zúčastnila aj súťaže Miss Trans Star 2016 v Barcelone. Musíme uznať, že na prvý pohľad by sme neverili, že kedysi bola mužom. So ženským výzorom nemala dokonca problémy ani pri vybavovaní zmeny pohlavia a mena na matrike. Veríme, že sa jej podarí naplniť svoj veľký sen a že bude šťastná vo svojom novom tele.

Zdroj/Foto: Instagram