Má iba 21 rokov a nedávno sa objavila i v klipe Bruna Marsa. Reč je o šarmantnej herečke menom Zendaya, ktorú už tradične preslávilo najmä účinkovanie v programoch a seriáloch detskej televíznej stanice Disney Channel. V najnovšom filme „The Greatest Showman“ si po boku o čosi staršieho hereckého kolegu Zaca Efrona strihne úlohu akrobatky a v náručí jedného z najhriešnejších mužov sveta zažije dokonca vášnivý bozk!

Spájajú ich rovno dve zásadné veci – preslávili sa ako detské Disney hviezdičky a teraz svoj talent spoja v spoločnom filme v úlohe zaľúbencov. V najnovšom rozhovore k premiére filmu ,,The Greatest Showman“ Zendaya zodpovedala aj nečakanú otázku: „Aké je to pobozkať Zaca Efrona?“ Herečka sa z nej však šikovne vykrútila a opis závideniahodnej situácie poňala z pohľadu postavy Anne, ktorú po boku Phillipa (Zac Efron) stvárňuje.

zac efron zendaya bozk vo filme

„Nejde o klasický bozk. Z príbehu vyplýva, že je to veľmi odvážne a ozaj nebezpečné. Je na tom niečo špeciálne. Tá dvojica si preskákala veľa, a preto tento bozk symbolizuje viac než bozkávanie niekoho.“  ympatická brunetka stručnou, ale výstižnou odpoveďou ešte viac navnadila nedočkavých divákov a na film sa už teraz tešíme aj my! Dievčatá, bude to veľkolepé! :)

the greatest showman zac efron zendaya

the greatest showman

Zdroj: teenvogue.com | Foto: Instagram