Natáčanie reality šou Farma už v skutočnosti dovŕšilo koniec, kedy v hre zostali len dvaja finalisti túžiaci po výhre. Veľkolepé finále sa uskutoční v live prenose už o pár týždňov, čo znamená, že všetci účinkujúci sú aktuálne doma a priestory natáčania zívajú prázdnotou. 

Keďže sú už súťažiaci v pohodlí domovov, neuniká im verejné dianie na sociálnych sieťach či v médiách. Diváci, ktorí nešetria ostrou kritikou na správanie farmárov, si tentokrát posvietili i na modela Michala Gajdošecha, pričom terčom nemiestnych poznámok bola práve jeho pracovitosť na schátranom statku.

Tieto názory však nenechali mladíka z Prahy chladným, a tak sa na ne rozhodol okamžite zareagovať. „Netreba veriť všetkému, čo je v televízií,“ Mišo bránil svoje meno, pričom následne vyjadril názor na natáčanie vidieckej súťaže. „To, že sme pracovali 12 hodín denne tam, je tak 1 minútu zo 45 minút. Ďalších 44 minút je tam, kto koho ohovára,“ farmár neskrýval svoje rozhorčenie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Do konverzácie sa zapojil i Martin Šmahel, ktorý sa svojho dobrého kamaráta snažil obrániť. „Naozaj to nie je vidieť, lebo zaujímavejšie bolo to, ako nás ohovárali,“ pridal sa ku Gajdošechovmu názoru i on. A čo si myslíte vy? Podľa nás vidieť za ich prácou skvelé výsledky, ktoré sú už, žiaľ, nadobro zrovnané so zemou. Farma bola totiž zničená hneď po natáčaní, pričom zábery z miesta si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Zdroj/Foto: Instagram/Farma, Michal Gajdošech