Kontroverzná desiata séria Farmy sa dostala do záverečného kola. Pred bránami finále sa tak musia farmári popasovať s úlohami, ktoré budú rozhodovať o tom, kto statok náhle opustí. Úvodným vypadnutým hráčom tohto týždňa sa stal atraktívny Mišo Gajdošech  – ten si po odchode zo statku neodpustil zopár úprimných slov. Zrejme však ani sám netušil, ako svojím odkazom môže zavariť bývalej frajerke Lívii.

Lili a Mišo si počas účinkovania v markizáckej šou spolu užili krátkodobý románik. Po opustení vidieckej osady však obaja aktéri priznali, že hoci budú na krásny vzťah vždy s láskou spomínať, ich cesty sa v reálnom živote pravdepodobne takýmto štýlom už nespoja. Mnohí diváci tak ostali sklamaní z toho, že sympatický párik z nezabudnuteľnej Farmy X je dnes už minulosťou.

miso livia

Známy model však krátko po vypadnutí zo súťaže zverejnil ešte ďalší odkaz. V originálnom príspevku sa pokúsil otvorene vyjadriť, čo pre neho pobyt na opustenom statku znamenal. Fešák sa zároveň priznal k tomu, že viac než finančná výhra ho obohatili skúsenosti, ktoré by v reálnom živote zrejme tak ľahko nezažil.

Na nečakaný odkaz okamžite zareagovala práve jeho bývalá láska z Farmy, ktorá mu chcela vyjadriť podporu. „Nevadí – peniaze nie sú všetko. A tie skúsenosti a zážitky sú na nezaplatenie,“ znela odpoveď Lívie Chvostíkovej. Blondínkin komentár však neostal bez povšimnutia a niektorí diváci sa do nej poriadne pustili.

Drsné ohlasy divákov

„Áno jasné, však vidím, akými fotkami sa prezentuješ, a to hneď o tebe svedčí, do akej kategórie žien patríš. V živote by si nebola s normálnym chalanom. Ty len modelov vyhľadávaš, čo majú peniažky, tak sa tu nehraj,“ natrel jej to jeden z komentujúcich. Bez kritiky napokon neobišiel ani samotný model, ktorý si to tiež nepekne zlízol.

„Prosím ťa, Michal nemá žiadne peniaze. Žije z ruky do huby a za jedno treťotriedne fotenie dostane 50 eur. A Lívia nie je na modelov, momentálne chodí s nejakým krpatým trpaslíkom,“ napísal ďalší rozhorčený fanúšik. Informácia o kráskinom údajnom novom vzťahu asi mnohých poriadne zaskočila. No bez ohľadu na to, či je uvedená informácia pravdivá –  takéto kritické reakcie sa zrejme ani jednému z bývalých farmárov nečítali práve najlepšie.

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Migajdo