Michal Gajdošech sa prihlásil do vidieckej reality šou Farma X z jasného dôvodu. Model, ktorý získal hneď niekoľko prestížnych ocenení na svetových súťažiach, sa potreboval viac zviditeľniť na rodnom Slovensku a prípadne i v Česku, kde trávi väčšinu svojho času.

Podľa všetkého sa napokon sympaťákovi z Prahy podarilo naplniť to, prečo sa do televíznej šou prihlásil. Michalovu tvár tak môžeme vidieť v mnohých reklamných kampaniach, pričom sa najnovšie objavil i v spote pre nemenované módne odevy.

Gajdošech si na pár sekúnd zahral klasického muža, ktorého sa žena snaží prerobiť na dokonalú ikonu. Stačilo však pár sekúnd a množstvo jeho fanúšikov neudržalo smiech. Známemu ex-farmárovi totiž kompetentní nahradili hlas dabingom.

Keďže sa jedná o českú reklamu, Michalove jazykové znalosti zrejme neboli na dostačujúcej úrovni, a to i napriek tomu, že žije v Prahe. „Ja cením hlavne ten hlas,“ bavil sa jeden z divákov, k čomu sa vyjadril i samotný model. „Škoda toho predabovaného hlasu, ale tak čo už. Asi som nebol dosť se*y, Slováčisko a oni chceli Čecha,“ poznamenal Gajdošech. Napriek tomuto malému failu však musíme uznať, že ide o podarenú reklamu. Čo na ňu hovoríte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcie divákov po zverejnení danej reklamy

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Michal Gajdošech, YouTube