Michal Gajdošech zavítal do reality šou Farma s jasným cieľom – zviditeľniť sa, a tak získať väčšie a lepšie príležitosti vo svete modelingu. Napriek tomu, že fešák z Prahy prišiel na statok v skupinke „chudobných“, nie je vo svete šoubiznisu žiadnou neznámou.

Michal totiž získal v súťaži Supernational 2017 prestížny titul štvrtého najkrajšieho muža planéty s najkrajším telom na svete. Vďaka týmto oceneniam zaplavil mladý ex-farmár titulky mnohých magazínov, či dokonca dostal pozvánku na natáčanie Show Jána Krausa v Čechách.

Niet sa čomu čudovať, Gajdošech svoje vypracované telo s výraznými tehličkami na bruchu prezentoval i na Farme, kde jeho šarmu podľahla súťažiaca Lívia Chvostíková a zrejme aj Dada Urbanová. Dievčatá sa kvôli nemu totiž dostali do menšej hádky, za čo sa im vôbec nemôžeme čudovať. Veď Mišo vyzerá skutočne božsky.

miso gajdosech

Svoje prednosti Michal najnovšie ukázal i na vianočnom pozdrave venovanom pre všetky jeho fanúšičky. Známy sympaťák z reality šou tak odhodil šaty a miesto TAM dole si zakryl len vianočným darčekom. Priznajte sa, dámy, ktorá by ste si ho rozbalili ako prvá? ?

Mišov vianočný pozdrav si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/Michal Gajdošech, YouTube