Divákov reality šou Farma X čakal poriadny šok. Po jedenástich týždňoch strávených na statku opustila šou kontroverzná Michaela Štefániková, ktorá prišla pred kamery zabojovať o finančnú výhru kvôli svojim dvom deťom. Napriek veľkému odhodlaniu ju však v duelantskej stodole bez väčšej námahy porazila Daniela Urbanová.

Po príchode Michaely a Dady do bojovej arény sa zdalo, že prostoreká brunetka z odhodlania upustila a rozhodujúce disciplíny doslova pustila v prospech súperky. Po pár minútach boja tak nebolo žiadnym prekvapením, že domov odišla práve ona. Po príchode do rodnej Rožňavy však prešla čerstvá ex-farmárka poriadnou zmenou imidžu. Na jej havranie vlasy môžete zabudnúť! Stala sa z nej ohnivá červenovláska.

Miška to už po odvysielaní danej epizódy, kde diváci mohli vidieť jej zlyhanie v dueli, nevydržala a rozhodla sa prehovoriť k tisícom sledovateľov. „A je to tu. Po 11 týždňoch strávených na farme som spoznala veľmi veľa dobrých ľudí a nazbierala veľmi veľa skúseností,“ priznala s pokorou a následne poďakovala všetkým fanúšikom, ktorí na ňu počas súťaže mysleli, pričom nezabudla i na štáb a kompetentných ľudí z televízie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Všetky informácie o dueli Mišky a Dady si môžete prečítať >>>TU<<<

Foto: Instagram/Michaela Štefániková