Michaela Štefániková oficiálne opustila priestory natáčania Farmy X len pred týždňom, avšak i za tak krátky čas stihla uviesť množstvo nevysvetlených káuz na pravú mieru. Divákov vidieckej reality šou zaujímala predovšetkým pravda o jej údajnom tehotenstve s Dominikom, z ktorej sa nakoniec vykľulo len klamstvo v rámci hry.

Miška sa po odchode zo súťaže o finančnú výhru rozhodla prejsť radikálnou premenou. Jej tmavé havranie vlasy sú už minulosťou a z kontroverznej farmárky sa stala ohnivá červenovláska. To však vôbec nie je všetko. Štefániková najnovšie priznala horúcu novinku zo svojho súkromného života.

Po tom, čo bola mamička dvoch detí častokrát spájaná s mladým Dominikom, sa zdá, že nedávnu minulosť už nadobro zahodila za hlavu. Miška sa totiž vo verejnom vysielaní na sociálnej sieti priznala, že je po jej boku nový muž.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nový vzťah pritom ex-farmárka tajila až do posledného momentu. Identitu neznámeho muža si síce nateraz nechala len pre seba, avšak veríme, že im to spolu dlho vydrží. Okrem tejto novinky sa Štefániková vrhla do osobného rozhovoru s Brunayovou, kde dievčatá prehovorili o Táninom rozchode s partnerom. Viac sa dozviete >>>TU<<<.

Zdroj: Instagram/Michaela Štefániková | Foto: YouTube, Facebook/Farma