Kto by to bol povedal, že sa raz spojí Miro Jaroš s Patrikom Vrbovským alias Rytmusom. Hudba však nepozná hranice a novinka Zmrzlina od kráľa hitov pre najmenších a drsného rapera je toho jasným dôkazom.

Miro Jaroš teší detičky svojou hudbou už roky, pričom stále sa im snaží prinášať niečo nové. Málokto by ale čakal, že do tvorby zapojí najúspešnejšieho slovenského rapera Rytmusa. O to väčšie prekvapenie prišlo spolu s mimoriadne chytľavou piesňou s názvom Zmrzlina

miro jaroš rytmus

,,Toto bude VEĽKÉ!🔥 Moja prvá spolupráca s iným interpretom na projekte pre deti a rovno s @rytmusking 👑 Sám tomu ešte nemôžem uveriť,“ avizoval hrdo na svojom Instagrame Miro Jaroš. A farebná novinka, v ktorej si spevák v žltej košeli so „zmrzlinárom“ Paťom a množstvom veselých detí pochutnávajú na zmrzke, uzrela svetlo sveta práve v posledný prázdninový deň.

,,Každý máme svoje idoly. A niektorí sú naživo ešte lepší než v telke,“ napísal Miro k snímke Rytmusa. ,,Pre všetky vaše deti a aj to moje ❤️ Mirko, si super čávo a držím ti palce,“ odkázal na oplátku kolegovi a novému kamarátovi Paťo. Chlapcom sa podarilo vyprodukovať skutočný letný hit, ktorý si budú zaručene pospevovať všetky generácie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jarosmiro, rytmusking, YouTube/Galgan Music