Prvú polovicu Farmy 13 ovládol párik Miroslav Pajtáš a Stanka Klčová. Dvojica si od prvého momentu padla do oka, čo vyústilo do reálneho vzťahu, kde nechýbala nielen láska, ale aj ostré hádky. Ako sú na tom exfarmári dnes?

Vyvrcholenie trinástej série úspešnej šou príde už túto sobotu. Ešte predtým však TV Markíza odvysiela semifinále, kde si sily zmerala najlepšia štvorica. Bojovníkov prišli do arény podporiť aj exfarmári, z ktorých sa nie všetci opäť radi videli.

farmari

Napriek tomu, že vypadnutie Miroslava Pajtáša sprevádzali Stankine slzy a sľuby, že na ňu východniar vonku počká, situácia sa hneď po jeho odchode zmenila. „Stana už pre mňa neexistuje! Nikdy v živote, fuj! Nech si ju zoberie psychiatria! Taká uvrešťaná žena mi určite nechýba,” vyjadril sa na blondínkinu adresu fitnessák po tom, ako si doma spätne pozrel jednotlivé časti Farmy. Avšak ani zákaznícka advokátka za Golemom dlho nesmútila a hneď si našla novú spriaznenú dušu Dávida.

Miro sa v Stanke sklamal

Na posledné súboje pred finále sa prišli pozrieť aj Stanka s Mirom. Navzájom sa ale ignorovali. Po príchode z arény do usadlosti, kde aktuálni i bývalí súťažiaci pokračovali v spoločnom večeri, sa rodák z Michaloviec ku svojmu bývalému vzťahu mierne vyjadril. ,,Nech vám to klape spolu, nech vám to vydrží čo najlepšie, lebo ja som sa sklamal,“ svalnatý fešák poprial Natálii a Mesutovi. Následne sa „na samotke“ rozhovoril o čosi viac.

,,So Stanou sa nemienim vôbec rozprávať. Proste ju budem ignorovať, to je moja zásada, ja som taký zásadový chlap. Proste mám na to svoje práva a videl som, čo som videl v telke a o tom sa nemienim baviť,“ povedal na kameru Miro.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: VOYO