Aktuálne najznámejší slovenský ženích si svoju nevestu vybral ešte v novembri. Ako už diváci dobre vedia, veľkú favoritku Mirku víťazstvo minulo. Z voľby Tomáša Tarra ostali diváci sklamaní a najviac, pochopiteľne, nežná blondínka.

Zrejme žiadny divák šou Ruža pre nevestu nepochyboval o tom, že sa Mirka dostane až do finále. Sympatie, chémia i Tomášove kritériá na budúcu manželku boli jasne naklonené práve ku Košičanke. Pohľadný podnikateľ ale v závere šou všetkých šokoval, keď prstienok venoval modrookej Petrane.

,,Na jednej strane som verila, že sa bude držať štandardov, ktoré prezentoval celý čas, akú ženu si hľadá. Preto som si myslela, že do týchto štandardov zapadám práve ja. Na druhej strane som však videla, akú taktiku zvolila Petrana a veľa chlapov na to skočí veľmi ľahko a nevidí, že sú manipulovaní,“ vyjadrila sa budúca veterinárka pre web Markiza.sk.

ruza pre nevestu

Mirka sa tiež netajila tým, že z Tomášovho rozhodnutia ostala sklamaná. ,,Najmä z dôvodu, že som ho považovala za silného sebavedomého muža, ktorý vie, čo robí a vidí veci. Ja poatrebujem pri sebe silného muža, ktorý sa nenechá zmanipulovať rozmaznaným dieťaťom, ktorému ide len o peniaze a víťazstvo,“ uviedla otvorene, čím svoju bývalú rivalku a Tarra vôbec nešetrila.

Ako sa teraz ukázalo, Petrana naozaj nie je Tomášovou spriaznenou dušou. Iba niekoľko dní po odvysielaní záverečnej časti dvojica priznala, že pár už netvorí. Päť mesiacov po skončení natáčania išli zaľúbenci od seba.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, mirkahari